Hakkımızda

Gelinlik, nişanlık, bindallı, abiye ve damatlık sektörüyle parakende müşterilerine hizmet sunan işletmemiz 1997 yılında şahıs firması olarak kurulmuş olup 2011 yılından bu yana kurumsallaşarak yoluna devam etmektedir.

Gelinlik sektörünün merkezi durumunda olan İzmir’in tüm gelin adaylarına ve ailelerine ev sahipliği yapmaktadır. Kendi koleksiyonunu bu sektörün duayeni olan 15 ortağıyla hazırlayıp satışa sunan çok az sayıda firma arasında yer alan işletmemiz, tecrübeli kadrosu ile kendi çizgisini yakalamıştır.
işletmemizin Stratejisi sıradan ürün satmaktan ziyade, model satabilme üzerinedir. Aşırı özenli kesim methodları ile provalı dikim yapılmaktadır. Kişiye özel dikim ile perakende satış yapmakta olan işletmemizin müşteri memnuniyeti birinci sıradadır. Satıştan ziyade abiyesini diktiği müşterinin mişanlığını, nişanlığını diktiği müşterinin gelinliğini dikmeyi amaçlamış olup bu amaçla müşteri müşteriyi getirir ilkesini benimsemiştir.

Her geçen gün modayı günün renkleri ve tarzıyla, kaliteden ödün vermeden, yenilikçi misyonuyla, tüm yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet verip güvenlerini kazanarak yerini sağlamlaştırmaktadır.

Open chat
Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by